Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!....

 

https://obs.usak.edu.tr/oibs/kariyer       Web sayfasından

Mezun Bilgi Sistemine giriş için; kullanıcı adı T.C. kimlik numaranız, şifreniz T.C. kimlik numaranızın ilk 5 (beş) rakamıdır. Yine de giriş yapamıyorsanız ekranda bulunan Şifremi Unuttum linkinden yeni bir şifre edinebilirsiniz.

 

Mezun Bilgi Sistemi sizlerin mezuniyet sonrası üniversitemiz ile olan iletişiminizin devam etmesi için oluşturulmuştur. Sistem üzerinden mezuniyet sonrası (Eğitim, iletişim, iş vb.) bilgilerinizi güncellemeniz üniversite olarak sizlere ulaşabilmemiz için önemlidir.

 

Diplomanızın hazır olup olmadığını sisteme giriş yaptıktan sonra Diploma sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Diplomanız hazır durumda ise kendiniz veya kanuni temsilciniz (noter onaylı vekaleti olan kişi) aracılığı ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Diploma Servisinden teslim alabilirsiniz.

 

Not:01/01/2021 tarihi itibariyle mezun olan öğrencilerin diploma basımı ile ilgili duyurular yapılmaya başlamıştır.

 

DİPLOMASI BASILAN ÖĞRENCİLER İÇİN YAPILAN DUYURULARIMIZ SAYFANIZDA AŞAĞIDAKİ GİBİ GÖRÜNECEKTİR

 

Diploma Birimi Duyuruları

 

 

 

Diplomanız basılmış olup, Diploma teslimi için öğrenci işleri daire başkanlığı diploma servisine öğrenci kimlik kartınız ile birlikte hafta içi mesai saatleri içerisinde müracaat edebilirsiniz. Ayrıca mezun.usak.edu.tr adresinden bize katılın kısmında üye kaydınızı yaptırınız.

1 - 1/1 

 

 

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!....

 

https://obs.usak.edu.tr/oibs/kariyer      

Web sayfasından

DİPLOMANIZIN HAZIR OLUP OLMADIĞINI SİSTEME GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA DİPLOMA SEKMESİNE TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

 

 

LİNKE https://ogrenci.usak.edu.tr adresinde yer alan

Öğrenci sekmeninden

Mezunlar Portalı (Kariyer Sisteminden) ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Not:1- Belirtilen web adresine 01/01/2021 tarihi itibariyle mezun olan öğrenciler için duyuru yapılmakta olup, daha önce mezun olan öğrencilerin diplomaları hazırdır.

19 Mart 2021