Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi

T.C.
UŞAK ÜNİVERSİTESİ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İÖ) 1. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
190602012 EZGİ ULUDAĞ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 1 0 1 3,87
200602020 MELİSA ÇOŞKUN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 1 0 2 3,77
200602016 YAĞMUR BOĞAN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 1 0 3 3,72
200602032 BURAK ÖZKAYA Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 1 0 4 3,68
200602014 SİNEM SARIKAYA Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 1 0 5 3,65
200602033 SABİHA ERKAYA Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 1 0 6 3,50
               
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İÖ) 2. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
190602072 GÜLCİHAN BAHADIR Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 1 3,73
190602017 ATA ÖZTÜRK Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 2 3,47
190602002 PELİN ÇELİK Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 3 3,23
190602023 ZELİHA TOKTUR Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 4 3,22
190602028 GİZEM AKDAĞ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 5 3,12
190602026 GİZEM NUR ÖZER Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 6 2,98
190602084 MUSTAFA BERK AKŞEN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 7 2,97
190602027 MİYESE TUNÇ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 2 0 8 2,93
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İÖ) 3. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
200602067 SEDA ALTINGÖZLÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 3 0 1 4
180602070 SÜREYYA ULUKSAR Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 3 0 2 3,50
180602030 İREM TURACI Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 3 0 3 3,47
180602021 EDA ÇOLAK Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 3 0 4 3,42
180602048 MELİS GİZEM UÇAR Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 3 0 5 3,20
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İÖ) 4. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
170602051 CEM KAHRAMAN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 1 3,92
170602009 EDANUR YÜCE Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 2 3,83
170602041 ÖMER GARİP Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 3 3,75
170602026 EMİNE KALE Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
170602023 TUANA TUNCER Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
170602042 BERNA ÖZHAN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
170602011 HACER ÇAĞATAY Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
170602060 AYŞEGÜL TAYIS Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
170602019 ALİM BECERİKLİ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Radyo Televizyon ve Sinema (İÖ) Bölümü 1. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
200604020 SİMGE MEDİHA ERCİNGÖZ Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 1 3,60
200604039 MEHMET AKBULUT Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 2 3,57
200604074 BUĞRA BUCAK Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 4 3,53
200604078 DOĞUKAN PİRLİ Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 3 3,53
200604028 ELÇİN ARSLAN Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 5 3,45
200604046 ALİHAN ACAR Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 7 3,43
200604017 ATACAN YALAR Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 1 0 7 3,43
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Radyo Televizyon ve Sinema (İÖ) Bölümü 2. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
190604008 MERTCAN BOZAN Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 1 3,82
190604023 DOĞA ECE AYDOĞDU Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 2 3,78
190604005 BÜŞRA AYAZOĞLU Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 3 3,57
190604070 KAYRA ÇAKMAK Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 4 3,50
190604056 ERAY İŞBİLİR Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 5 3,48
190604055 ERDAL YORULMAZ Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 6 3,38
190604060 ERKAN KOÇAK Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 2 0 7 3,35
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Radyo Televizyon ve Sinema (İÖ) Bölümü 3. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
180604009 OZAN KARA Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 3 0 1 3,62
180604022 ALTAN USTURA Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 3 0 2 3,42
180604044 ERAY ÇITAK Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 3 0 3 3,35
180604038 BERKAY TASA Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 3 0 4 3,27
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Radyo Televizyon ve Sinema (İÖ) Bölümü 4. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
170604025 BUSE EROĞLU Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 4 0 1 3,83
170604009 KEREM CAN ÖNER Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 4 0 3 3,75
170604026 EBRU ÇAYIR Radyo Televizyon ve Sinema (İ.Ö.) 4 0 3 3,75
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Yeni Medya  (İÖ) Bölümü 2. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
190608040 SÜLEYMAN CAN Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 1 4
190608010 NUR HAZAL KORKMAZ Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 2 3,60
190608011 ŞENAY CEYLAN Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 4 3,47
190608082 ÖMER GÜLER Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 3 3,47
190608048 ORKUN ÖZDEMİR Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 5 3,45
190608036 BÜŞRA TURŞAK Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 6 3,40
190608030 HAYRİYE BEYZA ŞERBETÇİ Yeni Medya (İ.Ö.) 2 0 7 3,38
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Yeni Medya  (İÖ) Bölümü 3. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
180608059 EMRE ZEYBEK Yeni Medya (İ.Ö.) 3 0 1 4
170608004 BÜNYAMİN KÜRŞAT ERGAN Yeni Medya (İ.Ö.) 3 0 2 3,90
180608056 MERT KENAN DALGIÇ Yeni Medya (İ.Ö.) 3 0 3 3,73
180608053 RAZİ BURAK PİRİNÇ Yeni Medya (İ.Ö.) 3 0 4 3,67
180608005 ÜMMÜ NUR KIRKIZ Yeni Medya (İ.Ö.) 3 0 5 3,58
180608019 NURSENA POLAT Yeni Medya (İ.Ö.) 3 0 5 3,58
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Yeni Medya  (İÖ) Bölümü 4. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
170608009 ÖMÜRCAN OĞUZ Yeni Medya (İ.Ö.) 4 0 1 3,92
170608021 YUNUS CAN KÖROĞLU Yeni Medya (İ.Ö.) 4 0 3 3,83
170608042 ONUR CAN ÖZCAN Yeni Medya (İ.Ö.) 4 0 4 3,83
170608022 GÖZDE ŞARMAN Yeni Medya (İ.Ö.) 4 0 2 3,83
170608004 B.KÜRŞAT ERGAN Yeni Medya (İ.Ö.) 4 0 5 3,83
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Yeni Medya  ve İletişim (İÖ) Bölümü 1. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
200612016 SAMET DÖNMEZ Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 1 3,72
200612004 TAYLAN CENK BAŞ Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 2 3,70
200612054 EREN BİÇİCİOĞLU Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 3 3,63
200612020 MELİKE ABACI Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 4 3,62
200612041 SEMANUR ABAY Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 5 3,60
200612030 BUSE ES Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 7 3,47
200612022 YUNUS EMRE ULUTAŞ Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 7 3,47
200612003 BERK CAN TUĞLU Yeni Medya ve İletişim (İ.Ö.) 1 0 7 3,47
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Gazetecilik  (İÖ) Bölümü 1. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
200606028 BEYZA UZAR Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 1 3,37
190606082 SUNA GÜNDAS Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 2 3,37
200606015 SİNEM ACAR Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 3 3,32
200606035 ERMAN TİLKİ Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 4 3,30
200606033 GİZEM CAVLAK Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 5 3,22
190606084 EZGİ ÖCALAN Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 6 3,18
200606026 CEYDA OKUMUŞ Gazetecilik (İ.Ö.) 1 0 7 3,17
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Gazetecilik  (İÖ) Bölümü 2. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
190606079 BETÜL UZUN Gazetecilik (İ.Ö.) 2 0 1 3,87
190606049 ŞİLAN KOCADAĞ Gazetecilik (İ.Ö.) 2 0 2 3,75
190606008 ÜMMÜGÜLSÜM İNCELER Gazetecilik (İ.Ö.) 2 0 3 3,70
190606040 YUNUS EMRE ŞİMŞEK Gazetecilik (İ.Ö.) 2 0 4 3,62
190606048 ATAKAN KAYAASLAN Gazetecilik (İ.Ö.) 2 0 5 3,47
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Gazetecilik  (İÖ) Bölümü 3. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
Öğrenci No Adı Soyadı Program Sınıf Başarısız Ders Sıra Puan
180606046 AHMET BAYHAN Gazetecilik (İ.Ö.) 3 0 1 3,90
180606044 SEDAT TÜMİNÇİN Gazetecilik (İ.Ö.) 3 0 2 3,73
180606034 AKİLE ERSAN Gazetecilik (İ.Ö.) 3 0 3 3,42
180606049 MUSTAFA DUMAN Gazetecilik (İ.Ö.) 3 0 4 3,35
2020-2021 Eğitim Yılı Güz Dönemi Gazetecilik  (İÖ) Bölümü 4. Sınıf % 10'luk Dilime Giren Öğrencilerin Listesi
170606002 BERAT MATYAR Gazetecilik (İ.Ö.) 4 0 1 3,83
170606069 YÜKSEL ALTUN Gazetecilik (İ.Ö.) 4 0 3 3,75
170606019 BERİL ANAVATAN Gazetecilik (İ.Ö.) 4 0 2 3,75
170606037 ÖZLEM ALPERGÜN Gazetecilik (İ.Ö.) 4 0 4 3,67
170606025 İRFAN YILDIRIM Gazetecilik (İ.Ö.) 4 0 4 3,67


22 Nisan 2021