Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi

Uşak Üniversitesi'nin 10 yaşını doldurması nedeniyle; bir çok faaliyetiyle göz dolduran Uşak Üniversitesi İletişim Topluluğu öğrencileri "Uşak Üniversitesi'nin 10. Yılı" konulu bir fotoğraf yarışması düzenledi.

Yarışmada 13 öğrencinin çektiği, profesyonel ve Uşak Üniversitesi'nden kareler barındıran birbirinden güzel 29 fotoğraf yarıştı. Yarışma sonucu ödül töreni gerçekleştirilerek kazanan isme ödülü verildi.

Mustafa Kemal Paşa Amfisinde düzenlenen ödül törenine farklı bölümlerden öğrenciler katıldı. 13 yarışmacının katıldığı fotoğraf yarışmasında 29 tane fotoğraf arasından Yeni Medya bölümü öğrencisi Seda Ateş birinci oldu. Ateş'e ödül olarak fotoğraf makinesi hediye edildi. Ateş'in mdülü Araştırma Görevlisi Onur Keşaplı tarafından takdim edildi. Topluluk yöneticileri "her yıl düzenlenen fotoğraf yarışması her geçen gün daha da gelişmekte ve Uşak Üniversitesinin sembolü olmaya devam etmektedir. Fotoğraf yarışmasının amacı üniversitenin 10. yılında neler olduğu hakkında bilgi vermek için yapıldığı" şeklinde konuştu.


25 Mayıs 2016